Bezpieczne Wakacje 2019::POWER::Lokalny Ośrodek Wiedza Edukacja

Galeria

Komers

Ilość zdjęć: 7

pokaż więcej »

Dzień Mamy i Taty

Ilość zdjęć: 9

W dniu 9 czerwca 2010 r. uroczyście obchodzono Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci z punktu przedszkolnego oraz ze starszych klas przygotowały część artystyczną. Po niej rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek. Dzień upłynął w miłej atmosferze.

pokaż więcej »

Dzień Dziecka

Ilość zdjęć: 6

W tym roku dla naszych uczniów Dzień Dziecka był jednocześnie Dniem Sportu. Najwięcej niespodzianek i humoru przyniósł konkurs "Nauczyciele też byli dziećmi". Ponadto przygotowano wiele konkurencji, w których brały udział drużyny: dzieci, rodziców i nauczycieli. Były to m.in. bieg w płetwach, rzut beretem, rozegrano również towarzyski mecz siatkówki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Dzień ten przyniósł wiele radości i dobrego samopoczucia zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

pokaż więcej »

Podsumowanie programu

Ilość zdjęć: 9

W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie byli zaangażowani w realizację programu "Trzymaj Formę", którego celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Szkolny projekt pt:"Każdy dobrą formę ma, gdy o swoje zdrowie dba" poszerzył wiedzę uczniów naszej szkoły dotyczącą zdrowego żywienia, propagowania zdrowego sposobu odżywiania oraz aktywności ruchowej. Podsumowanie programu miało miejsce 20 maja 2010 r., na którym zostały zaprezentowane wykonane przez uczniów kulinarne dzieła z owoców i warzyw a także plakaty promujące zdrowy styl życia. Spotkanie zakończono degustacją potraw.

pokaż więcej »

Dzień Ziemi

Ilość zdjęć: 4

Dzień Ziemi to akcja organizowana co roku 22 kwietnia, której celem jest promowanie postaw proekologicznych. Uczniowie również włączyli się do tej akcji poprzez zorganizowanie dla społeczności szkolnej inscenizacji, która przybliża problemy związane z zanieczyszczonym środowiskiem.

pokaż więcej »

Dzień Kobiet

Ilość zdjęć: 4

Dzień Kobiet w naszej szkole był obchodzony bardzo uroczyście. Chłopcy zaprezentowali interesującą część artystyczną. Panowie złożyli wszystkim kobietom życzenia oraz wręczyli kwiaty.

pokaż więcej »

Ferie zimowe 2010

Ilość zdjęć: 8

Nadszedł upragniony dwutygodniowy odpoczynek. Dla młodszych dzieci - z punktu przedszkolnego oraz z klas "0" - III został urządzony bal przebierańców. Natomiast dla uczniów z klas IV - VI został zorganizowany wyjazd na stok narciarski do Krzeszowa, gdzie mogli poczynić pierwsze kroki w jeździe na nartach.

pokaż więcej »