12 grudnia 2018 09:31 | Aktualności

eTwinning w naszej szkole

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie po raz kolejny biorą udział w programie eTwinning. Uczniowie klas IV-VII realizują dwa projekty z języka angielskiego.
Pierwszy projekt „Christmas cards exchange ” („Wymiana kartek bożonarodzeniowych”) realizowany był  we współpracy ze szkołą Progymnasium  z  Litwy. Uczniowie klas IV-VI składali  życzenia świąteczne w języku angielskim oraz wysłali własnoręcznie wykonane kartki  do swoich rówieśników.
Współpraca z włoską  szkołą Secondaria Di Giove z Terni , w ramach projektu eTwinning " My Pen Pal” , trwa już drugi rok. W tym roku szkolnym uczniowie wysyłali  listy, w których prezentowali siebie  i swoje zainteresowania. Wykonali  kartki  bożonarodzeniowe , pisali  życzenia w języku angielskim i ojczystym oraz opisywali tradycje świąteczne w swoim  kraju i regionie.
W ramach tego projektu do czerwca planowana jest realizacja dalszych zadań.

Koordynator Jadwiga Koguc

Zdjęcia: