28 stycznia 2019 10:53 | Aktualności

konkurs The British Royal Family

Księżna i Książę Cambridge  odpisali  uczniom naszej szkoły.

W listopadzie w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego nauczyciel języka angielskiego p. Jadwiga Koguc  ogłosiła w naszej szkole konkurs plastyczny pt." The British Royal Family".

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów kulturą Wielkiej Brytanii oraz zachęcenie ich do nauki języka angielskiego poprzez różnego rodzaju aktywności, rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji, wyobraźni twórczej, a także wrażliwości artystycznej. Zadaniem uczestników było stworzenie portretów członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII. W konkursie wzięło udział 15 uczniów . Z pięknych prac uczniowskich  został wykonany  album, który wraz z życzeniami świątecznymi był wysłany do Pałacu Buckingham. Dnia 22 stycznia  2019r. otrzymaliśmy odpowiedź, która nas wszystkich bardzo ucieszyła. Do podziękowań za prezent zostały  dołączone życzenia noworoczne oraz  zdjęcie Księżnej Kate i Księcia Williama wraz z dziećmi.

Gratulujemy sukcesu uczniom naszej szkoły!

Uczniowie , którzy wzięli udział w konkursie :

Klasa IV

1.Klaudia Karp

2.Bartłomiej Sprysak

Klasa V

1.Patryk Jaskowiak

2. Amelia Kasprzyk

3. Kacper Kowal

4.Wiktoria Zwolak

Klasa VII

1.Laura Bukała

2.Anna Hasiak

3. Julia Jonik

4.Magdalena Leń

5.Magdalena Sarzyńska

6.Adam Tutka

Klasa VIII

1.Wiktoria Daczyńska

2.Mateusz Demidowski

3.Martyna Jednacz

Album wykonały: Laura Bukała, Maja Dziedzic, Anna Hasiak, Julia Jonik, Oliwia Gorczyca.

Zdjęcia: