Bezpieczne Wakacje 2019::POWER::Lokalny Ośrodek Wiedza Edukacja

10 czerwca 2019 10:46 | Aktualności

Projekt edukacyjny

Uczniowie klasy VII, w ramach lekcji plastyki uczestniczyli w projekcie edukacyjnym pt. „Wkręceni”. Opiekunem projektu była nauczycielka plastyki- pani Aneta Dzieciuch. Głównym celem projektu było przybliżenie dziedziny sztuki, jaką jest film oraz poznanie „od kuchni” tajników jego powstawania. Uczniowie podzielili się na dwie grupy, a zadaniem każdej z grup było opracowanie scenariusza, nakręcenie filmu oraz jego zmontowanie przy wykorzystaniu darmowych aplikacji. Efekt prac przerósł najśmielsze oczekiwania, a w naszych uczniach ujawniły się ukryte dotąd talenty filmowców i aktorów. Prezentacja projektu odbyła się przed całą szkołą w dniu 6 czerwca. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Zapraszamy do oglądania naszej kreatywnej młodzieży. Linki do filmów poniżej.

Filmy: