Bezpieczne Wakacje 2019::POWER::Lokalny Ośrodek Wiedza Edukacja

11 czerwca 2019 13:43 | Aktualności

Wycieczka wychowanków oddziału przedszkolnego do Bałtowa

Dnia 21.05.2019r. odbyła się wycieczka do Kompleksu Turystycznego w Bałtowie. Uczestnikami wyprawy były dzieci z oddziału przedszkolnego. Celem wycieczki było przeżycie prawdziwej przygody.

Na początku zapukaliśmy do piernikowej chatki, której właścicielką była czarownica. Mimo dużych obaw, dzieci szybko ją polubiły. Zawitaliśmy również do zwierzyńca, gdzie mogliśmy podziwiać różne zwierzęta.

Następnie pani przewodnik swoimi opowieściami przeniosła nas do czasów, kiedy na świecie żyły dinozaury. Możliwość podziwiania tak dużych gadów zrobiła niesamowite wrażenie na dzieciach.

Później szkolny autobus, rodem zza oceanu zabrał wszystkich do krainy dzikich zwierząt. Tym razem zupełnie żywych. Lamy, wielbłądy oraz strusie zaglądały przez okna do autobusu.

Na koniec uczestnicy zwiedzili najpiękniejsze polskie zamki i pałace w miniaturze.

Uczestnicy z uśmiechem na twarzach wracali z wyprawy.

Zdjęcia: